עידן הר-אבן

פרי לימד אותי כל מה שאני יודע על ניהול אנשים וקבוצות פיתוח.פרי לימד אותי לשנות תפיסות, ולהיות מנהל מונחה תוצאות.למדתי מפרי כלים שעזרו לי לבנות תשתיות אסטרטגיות, ומנגנונים לבקרה ושליטה.למדתי את החשיבות לחיבור לעסק, בניית אסטרטגיה והנעת עובדים ומנהלים.אני באמת ממליץ על פרי לכל מי שרוצה לעבור תהליך משמעותי של התפתחות אישית ומקצועית.

תומר סופר

פרי הוא מנהל פיתוח בכיר ומנטור בנשמה.למדתי מפרי לתרגם צרכים עסקיים לפתרונות טכנולוגיים.פרי הוא השראה והוא מצליח להפיק את המיטב מהאנשים סביבו.למדתי מפרי לתכנן ולקבל החלטות מורכבות, וליצור אסטרטגיות טכנולוגיות שמשפרות את ביצועי הארגון.אני ממליץ בחום לכל מי שמחפש לפתח את יכולות הניהול, או למקסם הצלחה בפרויקטי הפיתוח והעסק שלו.

אלירן גפן

פרי עבורי הוא מנטור לחיים.למדתי מפרי פרקטיקות ניהול סיטואציות מאתגרות ומורכבות, ואיך לקבל את ההחלטה הנכונה, תכנון אסטרטגי שמחובר לביזנס, פיתוח מנהלים תוך שמירה על הקשר האישי והמקצועיות, הטמעת תהליכים ושיטות עבודה יעילים ששיפרו משמעותית את היכולת לדלוור בזמן באיכות גבוה.פרי מעביר את הידע והמסרים בצורה מתודולוגית ובגובה העיניים.

אריק אמיר

לפרי יש מטען רב שנים של ניסיון בהדרכה, הנחיה, והטמעת תהליכי פיתוח בארגון ובשילוב של אנושיות, כושר הקשבה, ויחס אישי הוא נתן לי כלים להתמודד עם אתגרים ניהוליים הן ברמה האסטרטגית והן ברמה הטקטית. אם אתה מנהל פיתוח שמחפש לגדול ולטייב את יכולותייך או בעל חברה שמרגיש שאפשר וצריך לקבל יותר מצוותי הפיתוח שלך,אני בחום […]

דילוג לתוכן